Sosyal Medya

Bizi sosyal medya’dan takip edin!

Image Alt

Kajun Brıng More Hakkında

Kajun Resturant; benzersiz menüsü, neşeli-canlı ortamı ve konforlu dekorasyonu ile sıcak buluşmalara, keyifli zamanlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

 

Kajun, Amerikan mutfağında ağırlıklı olmak üzere birçok farklı ülke mutfağında kullanılan ve özellikle et, tavuk, patates başta olmak üzere hemen her tür yemeğe bambaşka tatlar katan bir baharat karışımıdır. Et ve sebzelerin marinesinde, salatalarda sos olarak veya yemeklerin üstüne sonradan atılarak kullanılabilen Kajun baharatı, hazırlanışındaki kompleks baharat karışımı ile yemeklere baharat katarken baharatlı yemek tadı yaratmaz. Bizim yemeklerimizi benzersiz kılan da reçetesi bizde saklı özel Kajun baharatı ve soslarının yemeklerimize kattığı benzersiz tattır.

 

Siz misafirlerimize benzersiz tatlar sunabilmek bizim için önemli. Bunun için de tavuklarımızı, etlerimizi, baharatlarımızı ve ekmeklerimizi burada, mutfağımızda taze ve günlük olarak hazırlıyor ve pişiriyoruz.

 

Kajun olarak yalnızca misafirlerimizi değil, çevremizin geleceğini ve bu çevrenin birer parçası olan dostlarımızı da düşünüyoruz. Doğayı paylaştığımız ve hayatlarımızın bir parçası olan sahipsiz dostlarımızın aç kalmaması adına da Kajun’da artan tüm yemekler barınaklara ve ihtiyacı olan sokak hayvanlarına ulaştırılmaktayız. Bu sebeple sizden küçük bir ricamız var; artan yemekleri sokaktaki dostlarımıza gideceğini hatırlayarak tabaklarınızın içine kül, izmarit, kapak, peçete, kürdan vb. atmayınız. 🙂

 

Mutfakta kullandığımız malzemelerle ve lezzet müdavimliği yaratan tatlarıyla Kajun, sizleri bekliyor!